19 Nov

Państwo: Polska
Miasto: Płock
Imię i nazwisko: Przemysław Bilecki
Kontakt mailowy: bileckiprzemo@o2.pl
Opis:
Kiedy szukasz dobrego przedszkola w Płocku i nie bardzo wiesz jak je znaleźć to nie trać czasu. Tylko po prostu sprawdź naszą ofertę na wszelkiego rodzaju usługi związane z przedszkolami, usługami przedszkolnymi jakie proponuje Promyczek. Promyczek to wysokiej jakości propozycja dla wszystkich rodziców, którzy pragną by ich dziecko kształciło się w naprawdę doskonałych warunkach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą kompletną oferta, zapraszamy do składania zapytań.


Imię i nazwisko: Adam Głogowski
Treść:
Składam zapytanie! Proszę o przesłanie mi informacji czy znajdę gdzie waszą ofertę? Jakiś adresik w internecie czy coś takiego? Bardzo mi na tym zależy, dlatego proszę o kontakt w tej sprawie.


Imię i nazwisko: Przemysław Bilecki
Treść:
Naturalnie zapraszam pana do odwiedzenia sobie naszej strony internetowej, która to znajdzie się pod hasłem przedszkola Płock. Jeżeli chce jednak wiedzieć się więcej to proszę o korzystanie z formularza zapytań, odpowiemy na wszystko co możliwe, damy odpowiedź na każde pytanie, tak aby mieli państwo jasny obraz sytuacji. Pozdrawiam zatem i proszę sobie spokojnie wszystko przejrzeć.

Comments Off on Szukasz przedszkola dla swoich dzieci? Zobacz co daje Promyczek

Comments are closed.